Акції
Останні новини компанії ДТЗ Останні новини компанії ДТЗ Останні новини компанії ДТЗ
+38 (0562) 3-44-555

Трактор ДТЗ 6244НХ - безвідмовний у складних умовах

Трактор ДТЗ 6244НХ – просто народжений для експлуатації у важких умовах! Цей агрегат оснащений тільки якісними комплектуючими, має високу продуктивність роботи, дуже комфортний у використанні і простий в обслуговуванні.

 

 

Трактор ДТЗ 6244НХ

 

 

 

Комфортне регульоване сидіння на амортизаторі  

     

 

 

Електронна панель приладів

 

Головними перевагами даної моделі виступають потужний надійний економічний трициліндровий дизельний двигун, гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом, великі передні (7,5 - 16) і задні (11,2 - 24) колеса, а також потужні фари з лінзовою оптикою і унікальний дизайн. Крім цього, серед конкурентів трактор ДТЗ 6244НХ вигідно виділяється наявністю комфортного регульованого сидіння на амортизаторі з підлокітниками і підголівником, електронної панелі приладів (лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури рідини, покажчик відсутності зарядки акумулятора), дзеркал заднього виду, електричної розетки для причепа, додаткового гідророзподільника на 1 вихід з швидкороз'ємною муфтою, задньої додаткової фари, а також передніх і задніх вантажів.

 


   

Задні вантажі    

    

 

Передні вантажі

 

 

Потужні фари з лінзовою оптикою

 

Основні технічні характеристики трактора вражають: потужність двигуна - 24 к.с., формула ККП - (4+1)×2, колісна формула - 4×4, номінальне тягове зусилля - 7,2 кН, максимальна вантажопідйомність навісного механізму - 480 кг, максимальна швидкість - 30,64 км/год. Варто відзначити, що при таких можливостях агрегат з легкістю впорається практично з будь-яким поставленим завданням, навіть в самих екстремальних умовах. Не менш важливим фактором даної моделі є збалансована конструкція, завдяки чому трактор більш стійкий на нерівній поверхні.

Великий конструкторський досвід інженерів торгової марки "ДТЗ" і їх орієнтація на ефективну та комфортну роботу аграріїв - дозволило створити трактор ДТЗ 6244НХ дійсно зручною і високопродуктивною моделлю.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
captcha