Акції
Останні новини компанії ДТЗ Останні новини компанії ДТЗ Останні новини компанії ДТЗ
+38 (0562) 3-44-555

Навісний транспортерний дворядний картоплевикопувач ДТЗ-2Т

Торгова марка "ДТЗ" в черговий раз доводить свою турботу про споживачів, вивівши на ринок сільськогосподарської техніки в новому сезоні велику кількість навісного обладнання до тракторів. Примітно те, що в процесі виготовлення нової продукції враховувалися всі побажання і пропозиції покупців.

 

 

Картоплевикопувач ДТЗ-2Т

Представляємо вашій увазі новинку від вітчизняного виробника - навісний транспортерний дворядний картоплевикопувач ДТЗ-2Т. Під час розробки даного навісного обладнання переваги віддавалися якості виконання, високій продуктивності роботи, а також надійній системі безпеки.

Дане навісне обладнання призначене для високопродуктивного механізованого прибирання картоплі та інших коренеплодів, висаджених рядним способом з глибиною залягання до 15 см. Картоплевикопувач ДТЗ-2Т встановлюється на 3-точкову навісну систему, а за допомогою карданного валу стандартної довжини підключається до валу відбору потужності трактора.

Основою новинки є жорсткий корпус, в якому змонтовані два роздільні транспортера з міцних металевих прутів круглого перетину. Транспортери зібрані без застосування будь-яких сполучних елементів, їх ланки чіпляються безпосередньо одна за одну, тому вони відрізняється винятковою ефективністю, надійністю і довговічністю. У рух транспортери приводяться через закритий конічний редуктор, всі підшипникові вузли провідної осі і підтримуючих роликів також знаходяться в закритих корпусах. Така конструкція запобігає потрапляння пилу в підшипники та шестерні, тим самим підвищуючи надійність та довговічність картоплевикопувача.

Картоплевикопувач ДТЗ-2Т обладнаний двома підрізними ножами, які виготовлені з цілісних листів металу методом об'ємного штампування. Вони мають складну інноваційну форму ріжучої кромки, яка забезпечує оптимальний профіль канавки і підрізування бічних стінок. У задній частині корпусу встановлена відбійна гребінка, що задає напрямок потоку коренеплодів, висипаючи їх в середину між рядками. Це зроблено для того, щоб уникнути потрапляння картоплі під колеса трактора під час викопування сусідніх рядків. Максимальна глибина викопування обмежується опорними колесами, ширина колії яких варіюється від 130 до 180 см. Також можна налаштовувати поперечне положення картоплевикопувача відносно трактора.

На завершення відзначимо, що ДТЗ-2Т - досить-таки зручний і надійний транспортерний картоплевикопувач, який гідно буде оцінений споживачами.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
captcha